کد تخفیف 40 هزار تومانی هایپر استار اسنپ مارکت ویژه خرید اول اسنپ مارکت
تاریخ اعتبار: تا 31 خرداد
توضیحات:
با وارد کردن کد تخفیف اسنپ مارکت 40 هزار تومانی در اولین سفارش خود برای مبلغ بالای 120 هزار تومان خریدی ارزانتر را تجربه کنید. لازم به ذکر است این تخفیف فقط بر روی فروشگاههای هایپر استار اعمال میشود و برای سفارش از فروشگاه مایلی قابل استفاده نمیباشد. برای ورود به وبسایت اسنپ مارکت و ثبت سفارش آنلاین بر روی خرید کنید کلیک نمایید.
NBC4U94E3
کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید اسنپ مارکت اسنپ مارکت
تاریخ اعتبار: تا 31 خرداد
توضیحات:
با وارد کردن کد تخفیف اسنپ مارکت از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اینترنتی اسنپ مارکت بهرهمند شوید. لازم به ذکر است این تخفیف فقط بر روی فروشگاههای هایپر استار اعمال میشود. اسنپ مارکت سوپرمارکت اینترنتی زیرمجموعه اسنپ میباشد که محصولات سوپرمارکتی و لوازم آرایشی و بهداشتی مورد نیاز را میتوانید با ثبت سفارش آنلاین خریداری نمایید. برای ورود به وبسایت اسنپ مارکت بر روی خرید کنید کلیک نمایید.
NBC5J27V31
کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید فروشگاه مایلی اسنپ مارکت اسنپ مارکت
تاریخ اعتبار: تا 31 تیر
توضیحات:
با استفاده از این کد تخفیف مایلی اسنپ مارکت از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید برای خریدهای بالای 200 هزار تومان برخوردار شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف فقط برای خرید از فروشگاههای مایلی (شامل محصولات آرایشی و بهداشتی از برندهای مای، کامان، سی گل، سینره، کالیستا و...) قابل استفاده میباشد. برای ورود به وبسایت اسنپ مارکت بر روی خرید کنید کلیک نمایید.
LDB13O72C82
کد تخفیف 18 هزار تومانی هایپر استار اسنپ مارکت اسنپ مارکت
تاریخ اعتبار: تا 31 تیر
توضیحات:
با استفاده از این کد از 18 هزار تومان تخفیف برای خریدهای بالای 180 هزار تومان از سوپر مارکت آنلاین اسنپ مارکت برخوردار شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ فقط برای خرید از فروشگاههای هایپر استار قابل استفاده میباشد. برای ورود به وبسایت اسنپ مارکت بر روی خرید کنید کلیک نمایید.
LDB11H1R47
کد اعتبار 35 هزار تومانی غیر اول اسنپ مارکت اسنپ مارکت
تاریخ اعتبار: تا 31 تیر
توضیحات:
با وارد کردن کد اعتبار یا کد کشبک از 35 هزار تومان کد تخفیف اسنپ مارکت با حداقل خرید 200 هزار تومان بهرهمند خواهید شد. لازم به ذکر است این تخفیف فقط بر روی فروشگاههای هایپر استار (شامل محصولات لبنیات، دستمال و شوینده، خواروبار و نان، مواد پروتئینی، میوه و سبزیجات و... میباشد.) قابل اعمال میباشد و پس از وارد کردن کد تخفیف و انجام خرید، این مبلغ به اعتبار شما اضافه میشود. برای ورود به وبسایت اسنپ مارکت بر روی خرید کنید کلیک کنید.
NBC3V29W13
کد تخفیف 25 هزار تومانی اولین سفارش هایپر استار اسنپ مارکت اسنپ مارکت
تاریخ اعتبار: تا 31 خرداد
توضیحات:
با وارد کردن کد تخفیف میتوانید از 25 هزار تومان کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت بهرهمند شوید. سوپرمارکت اینترنتی اسنپ مارکت ارائه دهنده محصولاتی همچون: خواربار و نان، تنقلات، میوه و سبزیجات تازه، نوشیدنی، مواد پروتئینی و... میباشد. لازم به ذکر است این تخفیف فقط بر روی فروشگاههای هایپر استار قابل استفاده میباشد. برای ورود به وبسایت اسنپ مارکت بر روی خرید کنید کلیک نمایید.
NBC2E52I79
کد تخفیف 20 هزار تومانی اولین خرید اسنپ اکسپرس اسنپ اکسپرس
تاریخ اعتبار: تا 31 خرداد
توضیحات:
با استفاده از این کد تخفیف اولین خرید اسنپ اکسپرس در اولین خرید بالای 40 هزار تومان از سوپرمارکت اینترنتی اسنپ اکسپرس از 20 هزار تومان تخفیف برخوردار شوید. لازم به ذکر است استفاده از این کد در سبدهای خرید شامل محصولات مارکت پارتی امکانپذیر نمیباشد. با اسنپ اکسپرس میتوانید کالاهای سوپرمارکتی مورد نیاز خود شامل انواع لبنیات، محصولات پروتئینی، انواع نوشیدنی و تنقلات، کنسرو و غذای آماده و... را به صورت آنلاین خریداری نمایید. برای ورود به وبسایت اسنپ اکسپرس بر روی خرید کنید کلیک نمایید.
B2BMPN20
کد تخفیف 24 هزار تومانی اولین خرید اسنپ اکسپرس اسنپ اکسپرس
تاریخ اعتبار: تا 31 خرداد
توضیحات:
با وارد کردن کد تخفیف اولین خرید اسنپ اکسپرس در اولین خرید بالای 40 هزار تومان از فروشگاه سوپرمارکتی اسنپ اکسپرس از 24 هزار تومان تخفیف برخوردار شوید. این کد بر روی محصولات مارکت پارتی اعمال نمیشود. اسنپ اکسپرس در حال حاضر در بیش از 30 استان ایران فعال است و با ثبت سفارش آنلاین از سوپرمارکتهای نزدیک به محل زندگی خود خرید خود را در کمترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد. برای ورود به وبسایت اسنپ اکسپرس بر روی خرید کنید کلیک نمایید.
B2BMPON
کد تخفیف 50 درصدی غیر اول اشتراک 1 ماهه دیجی پلاس دیجی کالا دیجی کالا
تاریخ اعتبار: تا 31 خرداد
توضیحات:
با استفاده از این کد تخفیف دیجی پلاس از %50 تخفیف اشتراک 1 ماهه دیجی پلاس دیجی کالا برخوردار شوید. با خرید اشتراک دیجی پلاس، از ارسال رایگان تمام سفارشات، ضمانت بازگشت 30 روزه، هدیه نقدی، اشتراک فیدیبو و... بهرهمند میشوید. برای مشاهده و خرید اشتراک 1 ماهه دیجی پلاس دیجی کالا بر روی خرید کنید کلیک کنید.
M6280E6638FE91
کد تخفیف 10 هزار تومانی اسنپ اکسپرس اسنپ اکسپرس
تاریخ اعتبار: تا 31 خرداد
توضیحات:
با وارد کردن این کد از 10 هزار تومان تخفیف اسنپ اکسپرس سوپرمارکت، سامانه آنلاین ارسال فوری سوپرمارکتهای اطراف شما برای خریدهای بالای 40 هزار تومان برخوردار شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی محصولات مارکت پارتی اعمال نمیشود. برای ورود به وبسایت اسنپ اکسپرس بر روی خرید کنید کلیک کنید.
L3DUK1KW